hosting: Hunet


  cikkekfotók        
hírek   2021. május 31. hétfő   07:54
nincsen hozzászólás

szerző: ma
Road dal és klippremier a Senki kedvéért nem fékezünk albumról: Állj elém


  Elkészült a Road legfrissebb nagylemeze, a 2018-as A tökéletesség hibája album utódja június 11-én fog megjelenni Senki kedvéért nem fékezünk címmel. A klipes Igazi testvér dalban nem rég mutatkozott be a dobok mögött Tóth Tamás (All But One, Nomad, ex-Mytra, ex-Wisdom), és már itt is van az újabb dal; a lazább hangvételű Állj elém egészen egyedi videóval érkezett, amelyről Molnár Máté mesélt alább részletesebben.
  
  
  Senki kedvéért nem fékezünk album előrendelés CD-n, kazettán, vagy Pendrive-on
  
  Máté:
  “Az Állj elém című dalunk, a június 11-én megjelenő Senki kedvéért nem fékezünk című új albumunk kellős közepén található. Konkrétan ez a lemez hatodik felvétele. A május elején bemutatott Igazi testvér dalhoz képest a most debütáló Állj elém egy merőben más felfogású, egyértelműen lazább szerkezetű, talán kicsit könnyedebb, hamarabb befogadható, ugyanakkor egy igazán energikus szám, amit reméljük az idén nyári koncerteken nagy hangosan fog velünk énekelni mindenki.
  
  Mondhatjuk, hogy tulajdonképp ez egy szerelmes dal, de azért ez nem ennyire egyszerű, fekete-fehér. A szövegvilág, a mondanivaló, tartogat majd néhány csavart és meglepetést, még ha ezúttal kifejezetten nem is “túlzó a kámfor illata”.
  
  ´A válaszra várnék, ha megkérdeznél
  Hogy mit mondanál, ha Te most én lennél
  Vagy mit kérdeznél, ha én nem én lennék
  És mit válaszolnék, hogyha mindent tudnék´
  
  A klip kapcsán arra gondoltunk, hogy egy igazán látványos lyric videót kellene készíteni ehhez a dalhoz, melyet végül Goya egyik kedves barátja, a szintén Kisnána illetőségű Krizsó Réka készített, vagy inkább mondjuk úgy, vitt vászonra a kedvünkért. Ugyanis egyfajta akvarell technikát álmodtunk meg képi világ gyanánt, amit a Réka nagyszerűen elkapott és úgy érezzük abszolút passzol az általa megfestett vízió a dal mondanivalójához, üzenetéhez, hangulatához! Imádjuk az egészet!
  
  Természetesen ezeket a festmények önmagukban még nem mozognak, szóval életre kellett kelteni a klipre, dinamikát, mozgást kölcsönözni a képeknek, na és persze a szövegnek. Erre, a számunkra legmegfelelőbb szakembert hívtuk segítségül. A vágás, szerkesztést, animációt Hajnal Ádám (ST3VIDEO) készítette, akivel már több, mint 10 éve dolgozunk együtt és aki olyan klip animációk mellé tette le már a névjegyét mint pl: a Túlzó kámfor illat, vagy például a Bátrak éjszakája. Sőt, hajdanán még a Világcsavargó klipjét is Ádám forgatta, készítette el nekünk!
  
  ´...ha összedől a világ, az utolsó emléked
  Legyen, ahogy átölellek téged´
  
  Nagyon bízunk benne hogy ez a dal mind hangulatában, mind üzenetében sok emberhez utat talál majd és hamarosan sokunknak közös kedvence lesz az Állj elém is. Nekünk már most az! De a java még csak most érkezik! Június 11-én lemezmegjelenés!”
  



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. december 22.
A csend filozófiája zongorán – Joep Beving a MOMkultban
A belső világ hangjai – Joep Beving és a Solipsism Redux decemberben a MOMkultban
2026. január 17.
Heidenfest: Korpiklaani + Finntroll + Heidevolk + Trollfest
 a rovat legfrissebb cikkei: 
A Viagra Boys és a punk legabszurdabb frissítése: Waterboy
Archspire: a sebesség határán – új videó és album a kanadai technikai death metal mestereitől
Koppenhágai vámpírok sötét himnusza: megjelent a „Deadly Bored”
LIK: a svéd death metal élő hulláma Európában
A kapuk nyílnak: The Harbinger és a sötétség hangjai
Transatlantic Radio: 80-as évekbeli hősök új generációja
Funeral Home: Lemmy előtt tiszteleg a kuopiói death ’n’ roll kontingens
Van Zant: amikor a Lynyrd Skynyrd és a hit találkozik egy új albumban
 kiemelt 
50 év punk – két legenda egy városban: Sex Pistols feat. Frank Carter és Johnny Rotten PIL-je is Budapestre jön
  
A punk aranykorának fél évszázadát ünnepli 2026-ban a Sex Pistols Steve Jones–Paul Cook–Glen Matlock-féle felállása, Frank Carterrel az élen, amely július 20-án a Budapest Parkban csap le a „50 Years of Punk” turnéval

Manfred Mann’s Earth Band: jövőre a MOMKultban lépnek fel
Poppy végre Budapesten: érkezik a Constantly Nowhere Tour!
Papa Roach & Trivium – két történet, egy hullámfront
Moby visszatér Budapestre - újra élőben hallhatjuk az elektronikus zene ikonikus alakját
 friss hozzászólások 

Amanna legújabb dala a gyerekkori traumák feldolgozásáról – Hercegnő (1)
Darkest Hour (USA), Bridge To Solace, Suppression(USA), Wall Of Sleep, Casketgarden (1)
Az Arcturus Budapesten (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 star trek    orbit culture    karácsony artúr    megadeth    off with their heads    szalóki Ági    antimatter    fertőzés    octahed    für anikó    foster the people    the amazing spider-man    duff mckagan    david bowie    hobo blues band    legion of the damned    depp    allt    eat pray love    gary lightbody    a wilhelm scream    Ü    metsatöll    alterdistrict    attila  

r41
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!