hosting: Hunet
r31
  cikkekfotók        
hírek   2011. november 16. szerda   04:31
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Pacino és Sandler


  A Los Angeles-i Jack és Jill (Jack and Jill, hazai bemutató: december 29.) premier igazi jókedvű családi eseménnyé vált. A Regency Village Theatre moziban együtt nevetett az új Adam Sandler-komédia összes sztárja, és aki tudta, még a gyerekeit is elhozta: Sandler mellett ott volt Katie Holmes, David Spade és a film nagy meglepetése: Al Pacino!
  
  A színészlegenda különös szerepet kapott a vígjátékban: egy Al Pacino nevű Oscar-díjas színészt alakít, aki öregszik, magányos, és beleszeret a Sandler játszotta Jack ikerhúgába, akit történetesen szintén Sandler kelt életre.
  
   Al minden forgatási napot úgy kezdett, hogy elmondta, sokféle Pacino van, és ez csak az egyik változat mesélte Adam Sandler újságíróknak a vörös szőnyegen. Sokféle szerepet játszott már zseniálisan, de attól, hogy saját magát kell eljátszania, nagyon megrémült. Majdnem begolyózott. Még szerencse, hogy a filmben is őrültnek kell lennie egy kicsit
  
  Pacino a könnyed vígjátékot is ugyanolyan komolyan vette, mint bármilyen más színészi feladatát: amikor kellett, halálosan beleszeretett Jillbe, amikor pedig arra volt szükség, alaposan megverte Jacket. Adam Sandler azt mondta, most végre a saját bőrén tapasztalta, milyen az, amikor egy színészóriás átéli a szerepét
  
  IC Press


Kulcsszavak:
  pacino      sandler      jack és jill 


Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 kapcsolódó cikkek: 

Sandler beszélget

Jack és Jill

A Sandler-lány

Kellékfeleség

A Kellékfeleség bemutatkozik

 programajánló: 
2025. február 14.
A legendás Pál Utcai Fiúk zenekar side projectjével indul az Alterplacc Valentin-napi különkiadás!
2025. február 16.
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
2025. február 17.
Distant + Enterprise Earth: dupla deathcore lemezbemutató februárban
 a rovat legfrissebb cikkei: 
The Howlers: brit sikerek után irány Európa!
A lázadás és szabadság himnusza érkezik a Knives-tól
A The Jet Buzz üzenete: Telnek múlnak az évek, de ne hagyd el magad!
Digitális zombik: megérkezett a Kubrick Stare
Bob Mould új dallal jelentkezett
A megvalósult álom… Új live video a Phoenix RT-től: Csended maradok
Geszti Péter szabadtérre viszi jubileumi műsorát!
Megjelent a Tarjával Budapesten is fellépő Marko Hietala új albuma, videón a címadó dal
Újrakevert számukhoz készített szöveges videót a szegedi noTs
Rockabilly - Koncertklippel jelentkezett a Pablo and the Escobars
Road: animációs videón az Akasszuk fel című daluk
Art of Disorder: megjelent a budapesti progresszív metal csapat új albuma
Útvesztő: Új dal a február 28-án érkező Kalapács albumról
 kiemelt 
Balls To The Wall: heavy metal sztárokkal vette fel újra a legendás albumot Udo Dirkschneider – márciusban Budapesten játszanak!
  
Hamarosan Budapestre érkezik a Dirkschneider zenekar Balls To The Wall 40 című turnéja, aminek keretében Udo Dirkschneider saját zenekarával, köztük Peter Baltes-zel adja majd elő élőben legendás Accept nagylemez összes dalát

Queensrÿche: zajlik az Origins turné, készül az új lemez, 23-án pedig Budapesten játszanak!
Comeback Kid: 20 éves jubileum a „Wake The Dead” albummal a Dürer Kertben
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 álomháború    visions of atlantis    haw    myrath    spirit of pink floyd show    halestorm    csányi sándor    quimby    lóci    deadstar assembly    pál utcai fiúk    steve´n´seagulls    bruce willis    the killers    elm street    amanda peet    rainbow    our last night    kalmah    melting clouds    omara portuondo    the slot    the puzzle    wave goodbye    within temptation  

r45
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!