hosting: Hunet


  cikkekfotók        
hírek   2008. május 24. szombat   14:41
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Ausztrál szél


  Baz Luhrmann előző három filmjét vörös függönyös trilógiának nevezte: a Kötelező táncok, a Romeo + Júlia és a Moulin Rouge mind hatalmas sikert aratott, különös, színházias látványvilágával nemcsak a nézők, hanem a mozis szakértők számára is az elmúlt évtized meghatározó filmjeivé váltak. Ám az ausztrál rendező most egészen új műfajt keresetett magának.
   Az előző filmjeim teátrálisak voltak, a következő hőse a klasszikus mozi lesz nyilatkozta a direktor. Az Ausztrália (Australia, hazai bemutató: 2008. december) lesz korunk Elfújta a szél-je.
  A Nicole Kidman és Hugh Jackman főszereplésével készülő, a II. világháború idején Ausztráliában játszódó romantikus történet szerelemről és háborúról szól: meg a hatalmas kontinensről, melyet a főszereplők beutaznak.
   Tényleg az Elfújta a szél-lel versenyzem most nyilatkozta Luhrmann. Márpedig a mi hatalmas pusztáinkon bőven van szél: van miből gazdálkodunk.
  
  IC Press



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 a rovat legfrissebb cikkei: 
Megérkezett Jutes új dala, az „It Takes Two”
Rolling Stones tribute est élőkoncerttel és koncertfilmmel a Lurdy Moziban
Call Me Amour és The Hara közös európai turnén
Hamarosan érkezik a Waterparks legújabb kislemeze: „Any Minute Now”
The Kooks 2026-ban ismét Európát hódítja meg
Az Autumn Fires február 25-én kiadja új EP-jét, a Bloom-ot
Új olasz deathcore: Ko.Ma bemutatja az EXILE-t
Megérkezett a Genus Ordinis Dei új kislemeze: East of Ede
Nova Twins: áprilisban visszatérnek Európába!
waterbaby új, energikus kislemezzel jelentkezett: „Beck n Call”
 kiemelt 
Annisokay: német metalcore hármas érkezik decemberben
  
Közös koncerttel zárja az évet a német metalcore színtér három képviselője: az Annisokay, az Our Promise és a The Narrator december 3-án fut be a budapesti Barba Negrába az Abyss turné második felvonása keretében, és izgalmas estét ígér a modern metal kedvelőinek

Yann Tiersen szólókoncerttel tér vissza Budapestre- Az alkotó saját kisbuszán, kutyája társaságában turnézik
IDLES – Felszabadító energiák a Budapest Parkban
Quimby – A terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc
Tom Smith - Egy meghitt este az Editors frontemberével
 friss hozzászólások 

Az Arcturus Budapesten (1)
Éljen a diktatúra! – drMáriás retrospektív kiállítása a Godot Intézetben (1)
FAB-Springfest - 26. Virágzás Napjai (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 the amity affliction    shade empire    hihetetlen utazás    murderdolls    rage against the machine    kamikaze scotsmen    anasztaszija makarenko    tv manci    brian de palma    antillectual    blu-ray    burning witches    proghma-c    japanese voyeurs    sofitel    miserium    redneck zömbiez    szarka tamás    dj mike reem    the hu    cannabis corpse     j.j. abrams    loreena  mckennitt    deicide    rhcp  

r45
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!